zondag, 23 januari 2022 14:35

Mijn verbindingen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Uitbeelden op papier door middel van tekst of plaatjes met wie je je nu verbonden voelt en hoe je dit voor je ziet bij je toekomstige zelf.

Beschrijving van de activiteit

Schrijf een brief of maak een moodboard aan je toekomstige zelf hoe je jouw vrijheid hebt ervaren in coronatijd. En schrijf daarbij ook wat wens je de toekomstige leeftijdsgenoten toe. Maak hierbij een sociogram van de mensen in de wereld met wie jij je verbonden voelt. Dat mogen mensen zijn die je kent, maar ook mensen die jij bijzonder vindt of die een voorbeeld voor je zijn. Zet erbij waarom je je met deze mensen verbonden voelt.

Benodigd materiaal

  • Pen
  • Papier
  • Verschillende kleurstiften
  • Foto's of papiertjes die van waarde zijn voor jou

Tips

  • Voor inspiratie kun je op Google of Pinterest kijken.

Aanvullende informatie

Lees 644 keer Laatst aangepast op zondag, 12 juni 2022 10:20
Log in om reacties te plaatsen