woensdag, 24 februari 2021 14:14

Het grote drugs spel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Proberen rijk te worden in de drugs wereld.

Beschrijving van de activiteit

Je hebt:

  • 1 drusbaron,
  • 4 tot 6 dealers,
  • 1 tot 2 agenten,
  • een bank,
  • en de rest zijn verslaafden.

Je geeft iedereen een pakje geld met daarbij een kaartje met er op wat je bent (hou het voor je eigen); de drugsbaron krijgt nog een prijslijstje mee. iedereen mag vrij rondlopen op het terrein, behalve de bank. de drugsbaron kan drugs halen bij de bank en het dan verkopen (met winst) aan een dealer of een verslaafde; de dealers kunnen ook aan de verslaafde verkopen, en de verslaafde verkopen het op hun beurt aan de bank. de agenten doen gewoon mee met het spel, en maken zich zo min mogelijk verdacht. de agenten kunnen je ook aantikken en dan moet je je drugs afgeven. het doel voor de drugsbaron, de dealers en de verslaafden is om zoveel mogelijk geld te verdienen. het doel voor de agenten is om de drugsbaron en de dealers te ontmaskeren.

Benodigd materiaal

  • Heel veel geld
  • Veel drugs(namaak)
  • 2 prijslijst drugbaron en bank
  • Zoveel als de speler kaartjes met wat je bent

Tips

Als je het geld en materialen lamineerd dan is het de eerste keer misschien veel werk, maar je hebt er nog jaren profijt van

Lees 2678 keer Laatst aangepast op donderdag, 25 februari 2021 16:43
Log in om reacties te plaatsen