zondag, 09 juni 2024 14:30

EHBO tikkertje

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Beschrijving van de activiteit

EHBO-tikkertje verschilt niet zoveel van "gewoon" tikkertje. Het enige verschil is dat de tikker ergens "gewond" is. Tijdens het tikken houdt hij met één hand de gewonde plek beet, en probeert hij met de andere hand een ander kind te tikken. Wanneer een ander kind getikt is, is dit de nieuwe tikker. De nieuwe tikker is "gewond" op de plek waar de vorige tikker hem geraakt heeft.

Bij EHBO-tikkertje kan het handig zijn om een kleiner terrein te gebruiken, om het de tikker niet al te moeilijk te maken om andere kinderen te raken. In de praktijk vinden veel kinderen het echter schitterend om "gewond" rond te strompelen, zodat kinderen ook vaak wat minder moeite doen om bij de tikker uit de buurt te blijven.

Benodigd materiaal

Eventueel pionnen om het speelveld aan te geven

Veiligheid

Van te voren even kijken of er geen takken in de weg liggen waar ze over kunnen struikelen.

Tips

Maak het speelveld niet te groot.

Aanvullende informatie

Lees 627 keer Laatst aangepast op dinsdag, 18 juni 2024 19:07
Meer in deze categorie: « Peddeldans (Waterspel)
Log in om reacties te plaatsen