zondag, 24 april 2022 17:22

The ice-man

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Leer jouw grens kennen en evt. verleggen door middel van het bewust werken met je eigen ademhaleing.

Beschrijving van de activiteit

 

Wim Hof is de Ice-man Hij heeft een ijsbad-methode ontwikkeld. De Ice-man chalange is een mythische figuur en bestaande methode. Je gaat opzoek naar je eigen grenzen. Je leert jouw grens te verleggen doordat je je lichaam een schokreactie geeft, waar het leert om mee om te gaan. De kern en truc van deze activiteit is niet het spannende ijskoude water, maar het bewust werken met je ademhaling. https://www.wimhofmethod.com/iceman-wim-hof 

Benodigd materiaal

Koud waterbad en goed instructie en voorbereiding.

Veiligheid

Let op!! Laat je groep door een erkende WHM-instructeur begeleiden. Deze mensen zijn getraind om de methode af te kunnen stemmen op individuele beoefenaars. Je wilt niet dat je verantwoordelijk bent voor de Magische mythe die over 50 jaar gaat waarin een teamlid in het ijs is gebleven.  

Tips

Tijd voor avontuur: Maak je eigen mythische belevenis regiomap explorers 2022-2023

Aanvullende informatie

Lees 760 keer Laatst aangepast op zondag, 02 oktober 2022 15:09
Log in om reacties te plaatsen