dinsdag, 26 januari 2021 09:28

De grote Gidsen online dropping puzzel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Beschrijving van de activiteit

De Gidsen lopen graag een dropping, maar dat zit er nu eventjes niet in. Daarom gaan we ze deze avond digitaal droppen op 30 verschillende locaties. Deze locaties zijn als volgt opgebouwd (al weten de Gidsen zelf dat niet): lokaal, regionaal, provinciaal, landelijk, Europees en over de hele wereld.

De Gidsen krijgen bij de start van de opkomst een document met hierin de uitleg en de 30 locaties op willekeurige volgorde. Wij leggen het nog even kort uit en daarna krijgen ze zo'n anderhalf uur om met iedereen die wil helpen (broertjes/zusjes/vader/moeder etc.) de puzzels op te lossen en de antwoorden in te vullen op een Google Form. 

Na de anderhalf uur moet iedereen haar antwoorden verzenden naar ons en gaan we samen de locaties even doorlopen. De Gids met de meeste goede antwoorden is uiteindelijk de beste Dropster.

Benodigd materiaal

Lees 2062 keer Laatst aangepast op zondag, 07 februari 2021 16:44
Log in om reacties te plaatsen