zondag, 31 oktober 2021 09:03

Het slaapzakken spel

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Herkennen wie er in de slaapzak ligt.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie welpen

Mowgli, Shanti en de rest van de horde liggen in hun slaapzak bij het Raadsrots. Akela verteld dat iedereen uniek is en goed te herkennen. Zo heeft Mor hele mooie kleuren veren, Mang kan goed overweg in het donker en is Bagheera erg snel. Maar kunnen de welpen van elkaar herkennen als ze in een slaapzak verstopt liggen?

De activiteit

Iedereen kruipt in zijn slaapzak. Één speler wordt naar buiten gestuurd. De rest van de spelers wisselt van slaapzak (of juist niet!) en kruipen er goed in. Dan komt de speler terug en probeert te raden wie in welke slaapzak zit.

Variatie

  • De speler mag aan de slaapzakken voelen
  • De speler mag een naam noemen. Die persoon moet dan een geluid maken, mag met verdraaide stem.

Benodigd materiaal

  • Slaapzakken
  • Eventueel matjes (ligt lekkerder)
Lees 2206 keer Laatst aangepast op dinsdag, 16 november 2021 11:20
Log in om reacties te plaatsen