dinsdag, 05 januari 2016 21:31

Open communicatie spelen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Blindemannetje met een doel. Meer, beter en anders communiceren.

Beschrijving van de activiteit

Begin met het maken van duo's. Vervolgens worden er spelen gespeeld waarbij communicatie centraal staan spel 1 : 1 persoon wordt geblinddoekt de andere persoon leid de geblinddoekte door de ruimte. Het leukst is al er een opdracht aan vast zit zoals het ophalen val voorwerpen spel 2a + 2b: er worde een parcours afgelegd waarbij 1 persoon weet hoe er gelopen moet worden. Eerst wordt er gelopen met communicatie daarna zonder communicatie

Benodigd materiaal

  • Blinddoek
  • Opdrachten
  • Bal
  • Parcours

Veiligheid

Let op val- en stootmogelijkheden.

Lees 3547 keer Laatst aangepast op vrijdag, 09 oktober 2020 17:14
Log in om reacties te plaatsen