zondag, 12 november 2023 15:40

Gepionierde teamtoren

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Door middel van gepionierde 3poten en katrollen voorwerpen proberen te pakken of een tekening maken

Beschrijving van de activiteit

Marala hout van samenwerken en wil graag dat de welpen in hun nesten samenwerken. Hiervoor heeft hij bedacht dat de welpen allemaal een 3poot pionieren. Alle 3 poten staan in een vierkant of rondje, aan elke driepoot zit een katrol waar een touw doorheen gaat. Alle touwen komen in het midden samen in een knoop. Onderaan die knoop zit een haak waarmee voorwerpen opgepakt en verplaatst moeten worden. De spelers maken een cirkel en houden het touw vast. Nu spannen ze gezamenlijk de touwen zo, dat de middenschijf met speciale beugel over de houtklossen gebracht kan worden. Oppakken, en dan verplaatsen.

Hoe pakken we dat samen aan? Spannend! Door samenwerken en afspraken te maken bouwen de jeugdleden samen een toren.

Benodigd materiaal

  • Pionierpalen
  • Touw
  • katrollen
  • Haak
  • Voorwerpen om te verplaatsen

Veiligheid

.

Tips

.

Aanvullende informatie

Lees 402 keer Laatst aangepast op woensdag, 07 februari 2024 09:47
Log in om reacties te plaatsen