zondag, 24 oktober 2021 15:31

Nacht - lamp - zoek spel

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zoek voorwerpen in het donker zoeken met een zaklamp.

Beschrijving van de activiteit

Zoek het verstopte object met behulp van je zaklamp. Heel simpel, heel leuk.

Variatie: maak meerdere settings bijvoorbeeld:

  • Setting 1: kampkist en zoek de pollepel
  • Setting 2: krat met spelmateriaal en zoek de rode bal
  • Setting 3: de uitdagende technieken hoek (pionier hout, touw, kaart + kompas zagen + bijlen enz) en zoek de aks
  • Setting 4: expressie (knutsel spullen verkleed kleren) en zoek de plaksnor
  • Enzovoord

Thema introductie bevers

Bij de speelplaats in Hotsjietonia heeft Fleur Kleur heel veel voorwerpen bij elkaar gezet. Het is donker en ze vraagt aan Stuiter of hij de rode bal kan vinden. Stuiter reageert verbaast: Natuurlijk niet. In het donker kun je kleuren niet goed zien! Bas Bos heeft hiervoor zijn zaklamp Gepakt. Samen speuren ze naar de bal

Thema introductie welpen

In het schuurtje bij de Khaali Jagah vlakte liggen heel veel voorwerpen waarmee in de jungle gespeeld kan worden. Helaas is Rikki Tikki Tavi is zijn favoriete bal kwijt, en hij wil hem vandaag nog terug. Mowgli vind dat Rikki Tikki Tavi wel kan wachten totdat het morgen licht is. Maar Shanti komt met een veel leuker idee. We zoeken hem met de zaklamp!

Benodigd materiaal

  • Zaklamp
  • Zoekvoorwerpen
  • Eventueel afleidingsmateriaal

Aanvullende informatie

Lees 2055 keer Laatst aangepast op maandag, 01 juli 2024 01:24
Log in om reacties te plaatsen