woensdag, 10 februari 2021 19:24

CWO flashcards (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De CWO flashcards zijn een snelle manier om de voorrangsregels voor BPR en de verschillende lichten en seinen onder de knie te krijgen! Met ruim 200 kaartjes zijn bijna alle aspecten aan BPR of Lichten en Seinen te leren.

Beschrijving van de activiteit

De CWO flashcards zijn een snelle manier om de voorrangsregels voor BPR en de verschillende lichten en seinen onder de knie te krijgen! Met ruim 200 kaartjes zijn bijna alle aspecten aan BPR of Lichten en Seinen te leren.

Voor de BPR flashcards, wordt er steeds een situatie getoond, waarbij de vraag is wie er voorrang heeft. Er worden steeds twee of meer bootjes getoond, en jij moet de juiste volgorde van voorrang bepalen. Wanneer je de flashcard omdraait, komt het juiste antwoord tevoorschijn.

Voor de flashcards van Lichten en Seinen geldt dat je moet beschrijven wat je ziet. Je krijgt lichten of borden te zien, en je moet raden welk type schip, brug of sluis je ziet. Aan de achterkant van elke flashcard staat steeds het juiste antwoord, met eventueel wat extra uitleg.

Benodigd materiaal

Flash-cards

Veiligheid

Tips

Als je de kaarten lamineerd heb je eerst misschien veel werk aan maar daarna nog jaren plezier van

Deze activiteit is te gebruiken voor het oefenen (van onderdelen van de) CWO eisen:

  • Reglementen (BPR / Lichten en Seinen)
  • Reglementen (BPR / Lichten en Seinen)
  • Reglementen (BPR / Lichten en Seinen)
  • Reglementen (BPR / Lichten en Seinen)
  • (CWO KB 1,2,3 Eisen Theorie)
  • (CWO RB 1/2,3 Eisen Theorie)
  • (CWO BB 1/2,3 Eisen Theorie)
  • (CWO SMV 1,2,3 Eisen Theorie)
Lees 1362 keer Laatst aangepast op dinsdag, 19 oktober 2021 21:34
Log in om reacties te plaatsen