maandag, 31 augustus 2015 02:00

Piwi piwi

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Gehoor en tast ontwikkelen.

Beschrijving van de activiteit

Alle spelers staan geblinddoekt in een ruimte, op de tast zoeken ze een andere speler op, gaan tegenover deze speler staan en roepen: “piwi piwi”. Het is de bedoeling de echte Piwi te vinden. Dit is een speler die geen antwoord geeft. Deze speler heb je van tevoren aangewezen. Als iemand de Piwi gevonden heeft, doet deze zijn blinddoek af en gaat aan de zijkant staan. Wie overblijft, kan de nieuwe Piwi worden.

Benodigd materiaal

  • Geen materiaal nodig.

Tips

  • Zorg dat er niet ergens tegen aan gelopen kan worden.
Lees 3044 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 11:48
Meer in deze categorie: « Levende machine Kampvuurraadsels »
Log in om reacties te plaatsen