donderdag, 28 mei 2020 20:19

Teddybeer in je slaapzak spel

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Proberen om de teddybeer niet in je slaapzak te hebben.

Beschrijving van de activiteit

Tijdens onze bever en welpen tijd hebben we er veel aan gehad: een teddybeer. Nu we iets ouder zijn is een teddybeer mee op kamp natuurlijk niet meer cool. Daar gaan we verandering in brengen! Neem een teddybeer mee op kamp en stop hem in een slaapzak van één van je leden.

Nu begint het spel, want je kan de teddybeer maar beter niet in jouw slaapzak terugvinden. De leiding mag op sommige momenten vragen wie de knuffel heeft. Het lid dat zijn hand opsteekt, moet dan een opdracht doen.

Je leden moeten proberen de knuffel ongezien in iemand anders zijn of haar slaapzak te stoppen. Wordt het lid betrapt, dan moet het ook een opdrachtje doen!

Mogelijke opdrachten

 • Maak voor iedereen ranja.
 • Maak het toiletten(blok) schoon.
 • Geef iedereen een compliment.
 • Ga 20 keer touwtje springen.
 • Geef iemand een knuffel en vertel waarom die het echt verdiend.
 • Heb een extra bonus punt of leven tijdens een sport activiteit.
 • Houd een kussengevecht met eerlijke teams.
 • Enzovoort.

Benodigd materiaal

Teddybeer

Tips

 • Wanneer je dit spel met de scouts doet, kan het soms zijn dat er (jonge) scouts zijn die nog graag een knuffel meenemen op kamp. Bedenk van te voren of je dit spel zo kan oppakken dat deze leden zich niet buitengesloten of onbegrepen voelen.
 • Gebruik het liefst positieve en vriendelijke opdrachtjes en kies eventueel een opdracht per persoon uit. Het moet een leuk spel blijven en geen straf worden.
 • Bij een grote groep kun je er voor kiezen om 2 knuffels te laten rondgaan. Je kunt dan kiezen voor 2 teddyberen of bijvoorbeeld een teddybeer en een unicorn knuffel (of in iedergeval iets compleet iets anders) waardoor je ze samen of individueel een opdracht krijgen.
Lees 1738 keer Laatst aangepast op zondag, 11 juli 2021 13:12
Log in om reacties te plaatsen