dinsdag, 12 november 2019 10:32

Jungle dieren van bladeren

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Wauw, wat veel bladeren. Ga met een emmer of bakje naar buiten en verzamel de mooiste vormen en kleuren die je kan vinden. Zie je er al dieren in? Een egel, vos of misschien een uil?

Beschrijving van de activiteit

Wauw, wat veel bladeren. Mowgli en Shanti gaan bij de Talaabpoel met een emmer of bakje  en verzamel de mooiste vormen en kleuren die ze unnen vinden. Zie je er al dieren in? Een egel, vos of misschien een uil?

Spreid alle bladeren uit op tafel en vorm er dieren van. Met takjes of besjes kan je vervolgens pootjes en ogen maken. Of plak afzonderlijke bladeren op een vel papier en kijk welk dier je erin ziet. Of misschien wel een fantasiewezen! Teken met een stift de pootjes en oogjes erbij.

10x wat te doen met herfstbladeren - Awkward Duckling

Benodigd materiaal

  • Mooie bladeren, besjes, eikels, takjes enz.
  • Lijm.
  • Papier.
Lees 1816 keer Laatst aangepast op zaterdag, 18 april 2020 11:20
Log in om reacties te plaatsen