zondag, 07 april 2019 12:42

Sardientje XXL

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Vind zo snel mogelijk het verstopte team in de stad en ga erbij staan!

Beschrijving van de activiteit

Het doel van de activiteit is dat er 1 (auto) roverscoutsteam zich verstopt in een bepaald gebied bijvoorbeeld in een stadscentrum. Van tevoren is het belangrijk vast te stellen waar het verstopte team zich plaatst. De bedoeling is dat de overige teams/auto’s op zoektocht gaan naar de ‘verstopte’ auto of team. De zoekende teams krijgen een punt doorgestuurd in het zoekgebied met een bepaalde straal. Dit zoekgebied wordt steeds kleiner en de punten kunnen variëren. Dit soort punten kunnen een bepaalde supermarkt zijn, de kerk, de snackbar of een kantoorgebouw. Wanneer het verstopte team gevonden is dient het team erbij te gaan staan. Zorg ervoor dat er tientallen waypoints van te voren op kaart gebracht zijn, waarvan er dus slechts sommige gebruikt zullen worden.

Voorbeeld waypoints

Tijd Waypoint Maximale afstand tot dat punt
00:00 Dorpskerk 1.250 meter
00:15 Kilometerpaal X 1.000 meter
00:30 Bushalte X 750 meter
00:45 VVV Kantoor 500 meter
01:00 Bakkertje in straat X 250 meter
01:15 Standbeeld van X 50 meter

 

Benodigd materiaal

Uitgewerkte kaarten met tientallen waypoints

Veiligheid

Houd rekening met andere weggebruikers en voorkom overlast voor omwonenden. 

Tips

  • Dit spel is een aanrader met de auto maar kan zeer goed met de fiets of lopend gespeeld worden.
  • Dit spel kan in dorpen, steden en buitenaf gespeeld worden. 
Lees 2294 keer Laatst aangepast op zondag, 14 juli 2019 18:44
Log in om reacties te plaatsen