maandag, 31 augustus 2015 02:00

Fruitautomaat pionieren voor roverscouts

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Geen standaard pionierwerk, maar maak als roverscouts met hout en touw een echte fruitautomaat.

Beschrijving van de activiteit

Pionier 3 keer een (klein) reuzenrad naast elkaar, zet de fruitstukken in het rad (in een mandje oid) en draaien maar! Voor instructies om een reuzenrad te bouwen, zoek op internet op “reuzenrad pionieren” en je vind allerlei verschillende types.

Voorbereidingstijd

Voorbereidingstijd zal voor de meeste groepen beperkt zijn. Zorg dat er genoeg pioniertouw en hout beschikbaar is. Ga langs de groenteboer en koop het fruit en zoek op internet van te voren de pionier instructies van een reuzenrad.

Benodigd materiaal

  • Een hele hoop pionierbalken.
  • Flink wat pioniertouw.
  • Fruit (per 3 stuks).

Tips

  • Is pionieren van iets groots teveel werk, stap dan over op mini pionieren en maak hetzelfde met bindtouw en sate-prikkers.
Lees 2997 keer Laatst aangepast op dinsdag, 01 december 2020 14:15
Meer in deze categorie: « Jungle ganzenbord Beverburcht »
Log in om reacties te plaatsen