woensdag, 17 augustus 2016 09:26

Ballen kamp

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Korte omschrijving

Een kamp waarin alles in het thema staat van ballen, balspellen, rond eten etc. 

Themaverhaal

Personages:

-          Frederick van Laerhoven (tennisspeler, Tom)

-          Josephine Hendrickxs (Erelid en voorzitter van de Berschse Balletjes, Daphne)

-          Pablo (goede tennisbal, hoort Josephine)

-          Jeannette (slechte tennisbal, hoort Frederick)

Thema verhaal

Frederick van Laarhoven is een fantastische tennisspeler, denkt hij zelf. En heeft als tennisbal Jeannette bij zich. Frederick organiseert een groot feest, omdat hij een toernooi gewonnen heeft. De welpen worden hiervoor (2 weken vooraf) uitgenodigd met de dresscode van kamp. Hierin staat ‘kom lekker een hapje doen’ op het landgoed van de tennisclub.

Zondag worden de welpen ontvangen door Frederick op het feest met gezellige easy listening op de achtergrond met een glaasje bubbels. Ook worden er chique hapjes geserveerd (tomaat met mozzarella en meloenballetjes). Op het feest pronkt Frederick uitgebreid met zijn gewonnen beker.

Maandag komt Frederick tijdens het kaarten schrijven huilend en compleet in paniek langs en vertelt dat zijn beker weg is. Hij zegt iets slechts over Josephine. Frederick zegt dat hij hem voor het laatst heeft gezien op het blote voeten pad.
’s Middags aan het eind van het blote voeten pad, hangt er een brief in de boom. In deze brief staat dat de voorzitter van de Berschse Balletjes de welpen heeft gezien met Frederick en weet waar de beker is… De welpen zijn daarom misschien niet te vertrouwen en om het vertrouwen van de voorzitter te winnen moeten er nieuwe ballen verzameld worden (ballenbakballen, kunnen ze verdienen met spellen, bij elk spel een briefje met hoeveel punten er te verdienen zijn, ballen wonen veilig bij de leiding). Met deze ballen kunnen er hints gekocht worden. Deze brief wordt ondertekend door de voorzitter, die eigenlijk Josephine is, maar dit is dus niet bekend voor de kinderen.

Dinsdagochtend krijgen ze het afstreepbord van een soort van Levend Cluedo. Hierop staan alle personages en kunnen de mugshots geprikt worden. Het personage dat overblijft is de dader, dit is Josephine. Ook kunnen de verdiende coördinaten hierop geprikt worden, de volgorde van ontvangst is dezelfde als hoe deze gelopen moet worden.

Dinsdag rest van de dag, woensdag, donderdag à punten verdienen en hints kopen. Uiteindelijk blijven er 2 personages over, Josephine en Freek.

Vrijdag gaan de welpen de GPS-tocht lopen adv de verdiende coördinaten. In de vlindertuin zit Josephine met Pablo met de beker. Daar blijkt dat Frederick een stommert is! Jospehine heeft namelijk het toernooi gewonnen en niet Frederick! De welpen gaan snel terug om Frederick te vangen, ze kijken wel uit bij het oversteken. Eenmaal terug op de kamplocatie is Frederick allang gevlucht naar Mexico. 

Lees 1744 keer Laatst aangepast op vrijdag, 02 september 2016 20:07
Gepubliceerd in Kampthema's, 7-11 welpen, week
Log in om reacties te plaatsen