maandag, 18 april 2016 14:53

Secret friends

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Aandacht schenken aan een ander, zonder dat je weet wie het doet. Dit programma is geschikt voor een iets langere periode, zoals een zomerkamp. Het werkt ook heel goed in een groep waarin mensen elkaar niet kennen.

Beschrijving van de activiteit

Schrijf de namen van alle deelnemers op een briefje. Geef iedereen een briefje. Deze persoon is gedurende de activiteit jouw secret friend. Geef deze persoon wat meer aandacht en ben extra attent voor hem of haar. Het gaat niet om het geven van cadeautjes of andere materiële zaken, maar juist de simpele dingen als eens koffie halen, een gesprekje aanknopen enzovoorts. Het is wel de bedoeling dat deze persoon er niet achter komt dat jij de secret friend bent.

Variatie

Je kunt ook een 'muur' maken met daaraan een blikje per persoon waarin af en toe een berichtje in achter gelaten kan worden voor de desbetreffende persoon

Benodigd materiaal

Briefjes met de namen van de deelnemers

Lees 4424 keer Laatst aangepast op zondag, 11 juli 2021 12:04
Log in om reacties te plaatsen