zondag, 24 oktober 2021 14:57

The Night Artist

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Schilderen / tekenen in het donker

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie welpen

Het is Nacht van de Nacht en Mang zit bij de Guha grotten. Er is helaas geen licht, want Mang wil de welpen late ervaren hoe het is om dingen in het donker te gaan doen. Hij heeft besloten om samen met Mowgli en Shanti in het donker te gaan tekenen.

De activiteit

Geef de jeugdleden een vel papier en maak het donker in de kamer. Vraag de jeugdleden een bos te tekenen, een maan, een uil enzovoort. Doe vervolgens het licht weer aan en laat de jeugdleden elkaars tekening bewonderen.

De winnaar wordt gekozen door de deelnemers en ontvangt een mooie prijs.

Extra uitdagingen voor oudere jeugdleden

Naast alleen tekenen kun je ook vragen of de jeugdleden de tekeningen willen 'inkleuren', dit kan met stiften of verf. beide hebben hun eigen uitdagingen

Benodigd materiaal

Papier

Teken / verfspullen

Lees 969 keer Laatst aangepast op zondag, 14 november 2021 11:06
Log in om reacties te plaatsen