zondag, 24 oktober 2021 13:47

Nachtelijk bezoek aan de (kinder)boerderij

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Beleven wat (dag)dieren doen als het donker wordt.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie bevers

Stuiter komt bij Rebbel. Eekhoorn schiet net snel de boom in. Stuiter vraagt Rebbel wanneer en waar Eekhoorn slaapt. Rebbel verteld dat zodra het donker wordt de Eekhoorn in een holletje in de boom slaapt. Stuiter vind dat wel erg interessant en wil natuurlijk nu ook weten wat andere dieren in het donker doen.

Thema introductie welpen

Mowgli en Shanti zitten bij de Talaab poel. Veel dieren komen er even drinken. Maar lang niet elk jungle dier komt langs. Hathi verteld dat veel dieren overdag leven. Maar dat er ook dieren zijn die juist actief worden als het donker is. Mang en Jacala zijn zulke dieren. Zij zijn het liefst wakker als (bijna) iedereen slaapt.

De activiteit

Iedereen is wel eens overdag naar een kinderboerderij geweest. Maar wat doen de dieren eigenlijk ’s nachts?

Vraag de (kinder)boerderij bij jou in het dorp of in de stad of ze een nachtelijke rondleiding willen verzorgen en ontdek welke dieren ’s nachts slapen en welke dieren juist actief worden.

Benodigd materiaal

Een (kinder)boerderij die jullie wil rondleiden

Tips

Kijk eens op livecam beelden van bijvoorbeeld: de eekhoorn, dierentuin dieren,

Lees 936 keer Laatst aangepast op zondag, 24 oktober 2021 14:37
Log in om reacties te plaatsen