zondag, 02 mei 2021 17:00

Zo snel touwtjespingen als een…

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Spring zo vaak mogelijk met jouw horde over een springtouw in één minuut.

Beschrijving van de activiteit

introductie voor welpen

Rikki-Tikki-Tavi vindt het leuk om met Kaa te spelen. Hij vindt het vooral leuk om over Kaa heen te springen als een soort springtouw. Nu wil hij graag kijken hoe vaak hij over Kaa kan springen binnen een minuut. Kunnen de welpen vaker touwtje springen binnen een minuut dan Rikki-Tikki-Tavi?

het spel

Op de Khaali Jagah vlakte is er ruimte genoeg om met alle welpen touwtje te springen. Is touwtjespringen suf? Bekijk dan het filmpje bij de tips. Om dit record te zetten, moet jij met jouw horde zo vaak mogelijk over een draaiend springtouwspringen in één minuut. Jullie mogen alleen om de beurt door/in het touw springen. Komen jullie in de buurt van die 230 keer in één minuut? Probeer het welpenrecord te verbreken of te zetten.

Bewijs

Maak een filmpje waarin de welpen om de beurt door/over het touw heen springen. Breng daarbij ook een stopwatch in beeld die gaat lopen vanaf het moment dat de springtouw draait. Het filmpje mag niet worden bewerkt en er mag ook geen stopwatch na het filmen in de opnames worden gezet.

Voorwaarden

  • Alleen welpen kunnen deze recordpoging zetten en alleen hun sprong over het touw telt mee.
  • Het touw moet ronddraaien (zoals in het filmpje).
  • Er moeten minimaal acht welpen aan deze recordpoging meedoen (door het touw springen).
  • Leiding mag wel het springtouw draaiende houden.
  • De welpen moeten om de beurt door het touw springen.
  • Het aantal sprongen wordt geteld zoals in dit filmpje van het Guinness Book of records.
  • Bij een gelijke eindstand, wint de horde die als eerste het record instuurde.

Benodigd materiaal

  • Stopwatch
  • Springtouw
  • Camera

Tips

Lees 721 keer Laatst aangepast op zondag, 13 juni 2021 12:54
Log in om reacties te plaatsen