zondag, 02 mei 2021 17:02

Spijkerbroek hangen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Blijf zolang mogelijk hangen aan een spijkerbroek.

Beschrijving van de activiteit

introductie voor welpen

Baloe is een luie, maar ook slimme beer. Hij heeft niet altijd zin om te lopen door de jungle, dus soms slingert hij aan lianen om toch aan de andere kant van de jungle te komen. Mowgli en Shanti zien dit en willen dit ook graag leren. Hoe kun je dat nou beter doen dan met spijkerbroekhangen?

het spel

Organiseer met jouw horde een spijkerbroekhangwedstrijd. Zo kom je er achter welke welp van jouw horde het langste blijft hangen aan een spijkerbroek en mee kan doen aan de Nederlandse welpen recordpoging.

Bewijs

Stuur het filmpje in van de welp van jouw horde die het langste aan de spijkerbroek blijft hangen. Zorg dat deze welp de gehele tijd, dat hij/zij aan de spijkerbroek hangt, in beeld is. Breng daarbij ook een stopwatch in beeld die gaat lopen vanaf het moment dat de welp aan de spijkerbroek hangt. Het filmpje mag niet worden bewerkt en er mag ook geen stopwatch na het filmen in de opnames worden gemonteerd.

Voorwaarden

 • Alleen welpen kunnen deze recordpoging zetten.
 • De welp moet zelfstandig, zonder hulp(middelen) zolang mogelijk aan de spijkerbroek blijven hangen.
 • De welp mag alleen hangen aan de pijpen van een spijkerbroek.
 • Er mogen geen knopen in de pijpen van de spijkerbroek worden gemaakt.
 • De handen van de welp moeten zichtbaar zijn.
 • Bij een gelijke eindstand, wint de horde die als eerste het record instuurde.

Benodigd materiaal

 • Spijkerbroek
 • Materialen om de spijkerbroek op te hangen
 • Stopwatch
 • Camera

Tips

 • Houd met de horde een kampioenschap spijkerbroekhangen.
 • Hang de spijkerbroek in een driepoot.
Lees 1408 keer Laatst aangepast op zondag, 13 juni 2021 12:35
Log in om reacties te plaatsen