dinsdag, 03 november 2020 21:46

Het meest waardevolle cadeau

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Complimenten geven en ontvangen.

Beschrijving van de activiteit

Het wonderlijke pak. Het meest waardevolle cadeau.

Een pak gaat de groep rond. Het wordt de groep rond gegooid. Als je het op je schoot krijgt gebeurt er iets wonderlijks. Alle groepsleden geven een compliment of herinnering aan een fijn moment met de persoon die het pakje op schoot heeft. Als ieder lid zijn positieve feedback over de persoon van het pakje heeft gegeven wordt het pakje naar de volgende persoon gegooid. Heerlijk om iemand een goed en fijn gevoel over zichzelf te geven. Heerlijk om zoveel leuks over jezelf te horen. Het meest waardevolle cadeau.

Benodigd materiaal

Pakje of zakje

Veiligheid

Houd de sfeer in groep positief. In een veilige omgeving komen de complimenten goed tot hun recht.

Tips

Dit spel kan ook digitaal gespeeld worden.

Lees 1645 keer Laatst aangepast op donderdag, 05 november 2020 08:56
Log in om reacties te plaatsen