maandag, 31 augustus 2015 02:00

Hi - hi - hi

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Gebruik je concentratie om niet in de lach te schieten.

Beschrijving van de activiteit

De spelers zitten in een kring. De eerste speler zegt “hi”. De volgende zegt “hihi”. De derde “hihi-hi”. Zo ga je de kring rond en komt er telkens een “hi” bij. Een speler valt af als hij niet het juiste aantal keren “hi” zegt of als hij begint te lachen. De andere spelers mogen proberen de hihi-speler aan het lachen te maken. Wie kan dit spel het langst volhouden zonder in de lach te schieten? Gegarandeerd een grappig spel.

Benodigd materiaal

  • Geen materiaal benodigd.

Tips

  • Makkelijkere variant: Met de spelers tel je van 1 tot en met 15 op de juiste volgorde, maar er mag maar één speler tegelijk een getal roepen. Roepen meerdere spelers tegelijk een getal, dan moet men met de spelers weer van voren af beginnen met tellen.
Lees 3704 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 11:00
Log in om reacties te plaatsen