maandag, 17 januari 2022 20:27

Breng het water rondom je clubhuis/wachtschip/ligplek in kaart (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Breng het water rondom je clubhuis/wachtschip/ligplek in kaart.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie welpen

Chil weet goed de weg in de Jungle, als hij hoog boven de Jungle vliegt houdt hij de Waingoena rivier en de Kanye rivier in de gaten. Maar vanaf het water is de omgeving een stuk minder te zien. Daarop zijn waterkaarten bedacht. Op deze kaarten zijn veel gegeven, zoals waar er havens zijn, waar er welke boeien in het water liggen enzovoort. Weten Mowgli en Shanti alles goed in kaart te brengen?

De activiteit

De welpen gaan de omgeving van het wachtschip (clubhuis/ ligplek) in kaart brengen. Waar liggen de boeien in het water, en welke kleur hebben deze. Daarnaast zijn er ook nog andere gegevens op een waer kaart te zien. Weten de welpen deze te benoemen (inclusief de functie) en waarom ze belangrijk zijn voor een waterkaart aan de hand van deze link.

Benodigd materiaal

  • Papier
  • Gekleurde pennen
  • Potlood
  • Stiften
  • Liniaal
  • Geodriehoek

Tips

Lees 453 keer Laatst aangepast op maandag, 31 januari 2022 21:57
Log in om reacties te plaatsen