zaterdag, 21 augustus 2021 22:05

Trappen en happen

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een fietstocht maken met snackposten.

Beschrijving van de activiteit

Zet een fietstocht uit van 20 tot 40 kilometer. Eventueel meerdere afstanden tegelijk zodat de drukte op de posten wat verspreid word. 

Op de posten worden hapjes aangeboden. Aan het einde van de route hebben de deelnemers een volledige maaltijd genoten.

Thema introductie welpen 

Mowgli en Shanti zitten onder de dikke boom op een plein midden in Haveli als er een fietser langs komt. Deze vraagt of er ergens iets lekkers te krijgen is tijdens zijn fietstocht. Dat brengt Balie op een geweldig idee. Een fietstocht organiseren met onderweg op een aantal plekken heerlijke jungle versnaperingen. 

Benodigd materiaal

  • Fietstocht 
  • Posten met versnaperingen 

Tips

  • Je kunt voor routes kiezen met verschillende afstanden. Bijvoorbeeld de kleine route heeft tussen de posten ongeveer 7 km, de middelste roete 10 km en de langste route 12,5. Hierdoor geschik voor meerdere leeftijd groepen en drukte verspreiding op de posten.
  • In plaats van trappen en happen kun je natuurlijk ook kiezen voor stappen en happen.
  • Laat de deelnemers inschrijfgeld betalen en maar er een financiële actie van

Aanvullende informatie

Lees 1286 keer Laatst aangepast op zondag, 18 december 2022 15:27
Log in om reacties te plaatsen