zondag, 22 augustus 2021 12:10

Powwow wandel ontdekkingstocht

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Samen me een buddy / mentor roverscout je powwow voorbereiden

Beschrijving van de activiteit

Tijdens je installatie verzorg je een zelf samengesteld programma van je stam over een onderwerp dat jou interesseert. Hiermee geef je de stamleden een kijkje in jouw leven naast Scouting en laat je zien dat je onderdeel wilt zijn van de stam. Dit word de Powwow genoemd

Om dit voor te bereiden loop je samen met je buddy  / mentor een wandeling waarbij je stil staat bij je zelf en welke uitdagingen je wil gaan kiezen.Op verschillende plekken tijdens de route heeft de buddy plekken uitgezocht om even samen te zitten en stil te staan bij een bepaald onderwerp:

  • Iets ‘typisch’ Scouting
  • Iets 'serieus' waarmee jij je steentje bijdraagt aan de wereld om je heen
  • Iets persoonlijks wat goed bij jou past

Bij terugkomst presenteer je de uitkomst van dit gesprek tijdens je installatie

Benodigd materiaal

  • Een mooie wandeling bijvoorbeeld langs bekende pleken in de omgeving of een NS wandeling
  • Goede wandelschoenen
  • Eventueel gesprekskaartjes

Tips

Lees 953 keer Laatst aangepast op zondag, 05 september 2021 15:32
Log in om reacties te plaatsen