zondag, 31 januari 2021 13:10

Yoga sessie met een twist

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Kom samen tot rust met deze grappige yoga twist.

Beschrijving van de activiteit

Yoga is in Korea erg populair, ele dag staan er grote groepen mensen yoga te beoefenen in het park. In het westen is er pas een beduidende aandacht voor de beoefening van yoga sinds de laatste helft van de twintigste eeuw. Meestal gaat het daarbij om ontspanningsoefeningen uit de hatha-yoga, die als heilzaam worden ervaren bij door een jachtig leven opgebouwde spanningen.

De hoofdvorm van de fysieke yoga is hatha-yoga die voor het eerst ruim gedocumenteerd werd in de Hatha Yoga Pradipika in de 15e eeuw n.Chr. In het westen wordt yoga gezien als bevorderlijk voor de gezondheid en wordt het vaak zonder religieuze bedoelingen beoefend.

Plezier hebben is ook een mooie vorm van ontspannen deze activiteit gaan we deze 2 vormen van onstpanning combineren

Zoek op internet filmpjes of plaatsjes op met verschillende yoga poses. Maak zelf namen voor de poses. Kijk eventueel op youtube voor tips. Probeer iedereen aan het lachen te krijgen. Zet ondertussen rustgevende muziek op zo wordt je ZEN. Kom samen tot rust.

Benodigd materiaal

  • Laptop
  • Matje om op te zitten 
  • Youtube ( voor de poses en de muziek)
  • Yoga outfit (inspiratie op internet)

Veiligheid

Zorg dat je eerst een kleine opwarming doet zo ben je wat flexibeler en zijn je spieren opgewarmd.

Tips

  • Doe eventueel een gekke yoga outfit aan dan wordt het lekker 'fout'.
  • Ook om even wakker te worden een goede opwarming.
Lees 1476 keer Laatst aangepast op zondag, 07 maart 2021 10:59
Log in om reacties te plaatsen