maandag, 31 augustus 2015 02:00

Mega cool dorpsspel

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Wordt jouw clan het rijkste?

Beschrijving van de activiteit

De leden worden in 4 groepen ingedeeld en krijgen of verzinnen allemaal een clan-naam. De begeleiding vormt de centrale post waar de verschillende clans hun opdrachten kunnen komen halen om zoveel mogelijk geld te verdienen. Je mag echt wel overdrijven met de bedragen.

De opdrachten kunnen bestaan uit

 • wij willen 5 levens van clan 1 of breng die persoon gevangen naar ons,
 • breng ons goudstaven,
 • breng ons zilvererts,
 • breng ons koper munten,
 • breng ons diamanten,
 • enzovoort

De clanleden kunnen elkaar gevangen nemen. Dit gebeurt zoals in gotcha met een waterpistol of spuitje en water. Als een persoon gevangen is genomen moet deze zijn leven en het geld dat hij op zak heeft afgeven. De clanleden kunnen hun geld storten op een bankrekening aan de centrale post. Deze bank gaat wel maar open om het halve uur. Er is ook een leider die rondloopt op het spelterrein en die beroeps smokkelaar is. De leden kunnen waardevolle voorwerpen verdienen door een opdracht uit te voeren voor deze leider.

Er is ook een leider die "dief" is en de groepen kan overvallen. Dit doet hij door een clanlid te pakken. Deze leider krijgt dan het leventje en het geld van dit clanlid. Maar als een lid een "attack"-kaart kan voorleggen mag hij zijn geld en leventje houden. Hij moet deze kaart wel aan de leider geven. Deze kaartjes zullen weggestopt zijn op het spelterrein. Er zullen ongeveer 10 van deze kaartjes hangen.

De winnaar is de spion of de clan met het meeste geld.

Benodigd materiaal

 • Zeer veel nep geld
 • Voor ieder lid waterpistolen of spuitjes met max. inhoud 10ml
 • Diverse kaartjes die van toepassing zijn op het spel zoals:
  • Leven kaartjes
  • "Attack"-kaart
  • Waardevolle voorwerp kaartjes
Lees 3163 keer Laatst aangepast op zondag, 24 maart 2019 11:28
Log in om reacties te plaatsen