zaterdag, 21 september 2019 11:10

Piripiri puist spel

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Geblindoekt elkaar vertrouwen geven.

Beschrijving van de activiteit

We zijn allemaal kippen, allemaal en blinddoek op en dan kies je 1 puist die zijn blinddoek af mag doen. En 1 kind (bewakers) die de kinderen in de gaten houd dat ze nergens tegen aan lopen. Dan gaan de kippen lopen en zoeken ze hetzelfde geslacht. Hoor  je piripiri mag je doorlopen hoor je puist ben je af. Dan ga je aan de kant staan. Puist mag door de zaallopen of stilstaan moeilijkheids graat. En als er 1 iemand over is van de piripiries die heeft gewonnen. Geef er gerust je eigen naam aan. Veel plezier!

Benodigd materiaal

Je eigen das of een theedoek

Veiligheid

Als je welp bent dan is er iemand die je helpt om nergens tegen aan te lopen.

Lees 978 keer Laatst aangepast op woensdag, 25 september 2019 10:26
Log in om reacties te plaatsen