maandag, 31 augustus 2015 02:00

Facebook houdt niet op bij de grens

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Gebruik maken van Facebook om over de landsgrenzen te kijken.

Beschrijving van de activiteit

Iedereen gebruikt Facebook/Twitter/etc. om vrienden op de hoogte te houden van alledaagse bezigheden. Maar waarschijnlijk heb je op een zomerkamp of tijdens je vakantie contact gehad met buitenlandse scouts. Kun je met hen ideeën wisselen over Scoutingactiviteiten? Misschien zit er wel een mooi zomerkampadres in het verschiet! Wat doen zij bijvoorbeeld met 'Denkdag'? Maak met hen een afspraak om tijdens een draaidag te communiceren: het is natuurlijk leuk als zij ook met meerdere scouts zijn.

Benodigd materiaal

  • Internet.

Tips

  • Maak vooraf contact met de buitenlandse scouts.
Lees 1935 keer Laatst aangepast op donderdag, 03 december 2020 16:58
Log in om reacties te plaatsen