maandag, 31 augustus 2015 02:00

Wie spelen er eigenlijk nog meer in de jungle?

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het doel van deze activiteit is om contacten te leggen met andere welpenspeltakken binnen Nederland.

Beschrijving van de activiteit

Chil en Mang zijn altijd onderweg. Doordat ze dit door de lucht doen, hebben ze altijd een mooi overzicht. Tijdens hun vele verre reizen zien ze altijd een heleboel verschillende welpenhordes door de jungle rennen en spelen. Af en toe hebben ze wel eens spullen van de ene naar de andere horde verplaatst, in de hoop dat de hordes misschien samen zouden gaan spelen. Dit is echter bijna nooit gebeurd. Daarom hebben ze nu iets anders bedacht.

Als leiding zoek je een andere welpengroep op. Dit kan binnen de eigen plaats, eigen regio of juist totaal ergens anders zijn. Met deze groep organiseer je één of meerdere uitwisselingsopkomsten. Voor deze opkomsten bedenken beide welpengroepen een halve opkomst, waarin ze de andere groep spelletjes laten zien die ze graag en vaak spelen. Betrek je welpen in het bedenken hierbij. De organisatorische kant (locatie, vervoer e.d.) wordt uiteraard verzorgd door de leiding van beide groepen!

Voorbereidingstijd

De voorbereidingstijd hangt er vanaf hoe lang je erover doet om de contacten te leggen, en welke activiteiten er georganiseerd gaan worden.

Benodigd materiaal

  • Dit hangt af van de activiteiten die je gaat doen.

Tips

  • Probeer een groep te vinden met een gelijke groepsgrootte. Dit om ervoor te zorgen dat beide groepen gelijk zijn en de ene niet overheerst.
Lees 1957 keer Laatst aangepast op donderdag, 03 december 2020 16:58
Log in om reacties te plaatsen