woensdag, 10 mei 2017 13:10

Rij 'm d'r in

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Een sport en spel waarbij de techniek en bouwen en behendigheid centraal staat

Beschrijving van de activiteit

Vraag een week voor de opkomst of leden nog oude skateboards of skelters in de schuur hebben staan. Als het 1 en ander verzameld is zorg dan dat er groepjes gevormd worden. Ieder groepje bedenkt en maakt een voertuig met onderdelen die over een plank gereden kan worden. Het leukst is natuurlijk dat de plank over een sloot ligt met aan het einde een bel. Ja kan ook een parcours doen over een plank die op een grasveld ligt met wat kussen aan de zijkanten. Tijdens de wedstrijd de tijd opnemen en het snelste groepje die bij de bel is wint. Daarnaast kun je een originaliteitsprijs uit voor het mooist gepimpte voertuig uitdelen.

Benodigd materiaal

  • Skateborden of skelters
  • Stopwatch
  • Bel met trekkoord
  • Eventueel karton en verf om het voertuig op te pimpen

Veiligheid

  • Mocht je de plank over de sloot leggen kijk goed uit voor scherpe voorwerpen
  • Gebruik desnoods kussen aan de zijkant om veilig op te vallen

Tips

Je kan deze aktiviteit ook verspreiden over 2 weken. De eerst week om te bouwen en de tweede om de wedstrijd te doen

Lees 1827 keer Laatst aangepast op donderdag, 18 mei 2017 08:25
Log in om reacties te plaatsen