maandag, 31 augustus 2015 02:00

Oog van de meester

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het spel is een fantasy roleplay, waarbij de explorers een afdeling vormen, die op avontuur gaat in een grot.

Beschrijving van de activiteit

Aan de hand van een lege kaart, gaan de explorers op zoek naar wat er in de grot te vinden is. Aan de hand van een uitgewerkte handleiding leidt een meester hen door het verhaal, waarbij je onverwachte zaken tegenkomen. Wat komen ze tegen in deze grot?

Voorbereidingstijd

Een half uur om je als meester in te leven in je rol.

Benodigd materiaal

Tips

  • Goed voorbereiden! Zorg dat je een goede meester hebt met veel fantasie, die het een beetje leuk kan brengen. Deze meester moet het boekje vooraf goed doorlezen, zodat hij al een beeld heeft van het spelverloop.
Lees 2486 keer Laatst aangepast op dinsdag, 01 december 2020 12:54
Log in om reacties te plaatsen