vrijdag, 22 januari 2016 22:21

Verbind met de Jungle flashmob

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Laat je omgeving zien dat er een scoutingclub zit en introduceer de spelfiguren!

Beschrijving van de activiteit

Akela, en iedereen in de jungle, weet wie er allemaal in de jungle wonen maar daarbuiten lang niet iedereen. Schmik alle welpen als jungle dieren en zoek bijpassende kleding. Ga hierna met de hele horde gaat de wijk in. Op een centrale plek in de wijk (waar veel mensen komen) voeren ze een flashmob uit. Denk bijvoorbeeld aan supermarkt en marktplein. De welpen (en natuurlijk de leiding) gaan verkleed als hun favoriete jungledier. Tijdens de flashmob wordt ter plaatse een stukje jungle opgebouwd. Tijdens het opbouwen voeren de welpen een dansje of (grappig) toneelstukje op. Op het hoogtepunt van de flashmob laten de welpen een spandoek zien waarop onder andere de naam en het adres van de groep staat (en natuurlijk de opkomsttijden van de horde).

Benodigd materiaal

  • Verkleedkleding
  • "Props" om een jungle te maken (Hier kan je de voorgaande opkomst voor gebruiken)
  • Spandoek met naam, adres en opkomsttijden van de horde
  • Muziek
  • Eventueel visitekaartjes en / of flyers om terplekke uit te kunnen delen

Tips

  • Licht de gemeente van te voren in. Het kan zijn dat je een vergunning nodig hebt.
  • Licht de media in voor een mooi media momentje.
  • Licht (jou bekende) mensen in die veel bereik hebben op Twitter en Facebook. Laat ze de flashmob filmen/fotograferen en er verslag van doen op de sociale media.
Lees 2385 keer Laatst aangepast op zondag, 03 november 2019 11:57
Log in om reacties te plaatsen