maandag, 31 augustus 2015 02:00

Geblinddoekt zeil marlen (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Goed leren marlen en goed leren samenwerken.

Beschrijving van de activiteit

Deze activiteit wordt op de wal gespeeld. Iedereen binnen de ploeg, op één persoon na, is geblinddoekt. Degene die niet geblinddoekt is geeft instructies aan degenen die wel geblindoekt zijn, maar mag zelf verder niets doen. Degenen die wel geblinddoekt zijn volgen de instructies op. Het is nu de bedoeling om het grootzeil aan de giek en de gaffel te marlen. Welke ploeg doet dit het snelst?

Benodigd materiaal

  • Een zeil met rondhout en marllijn.
  • Eventueel stopwatch.

Tips

Deze activiteit is te gebruiken voor het oefenen (van onderdelen van de) CWO eisen:

  • Diversen: Schiemanswerk
  • (CWO KB 3 Eisen Theorie/Praktijk)
Lees 2274 keer Laatst aangepast op zaterdag, 15 januari 2022 20:25
Log in om reacties te plaatsen