zondag, 13 november 2022 14:41

Eigen graffiti-tags maken

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Het uiten van de eigen identiteit in de vorm van een tag.

Beschrijving van de activiteit

Een tag is jouw eigen handtekening die je overal kunt plaatsen: Met marker op papier, telefoonhoes of laptop of met een spuitbus op een houten plank of (in overleg!) op de muren van jullie clubhuis. Laat de scouts hun eigen graffiti-tag ontwerpen.

Een tag kun je (meestal) in een vloeiende lijn plaatsen en is gebaseerd op jouw eigen (bij)naam (of groepsnaam). Omdat het plaatsen van tags op openbare muren eigenlijk niet mag, worden tags altijd snel geplaatst. Dit maakt dat ze soms niet zo goed meer te lezen zijn, maar dat maakt het verhaal erachter nog veel interesanter!

Benodigd materiaal

Kleinschalig

  • Markers
  • Papier

Grootschalig

  • Spuitbusverf
  • Een muur waarvan de eigenaar op de hoogte is van deze activiteit

Veiligheid

  • Ga je met spuitbussen aan de slag? Doe dit dan altijd buiten! Wil je toch binnen taggen? Zorg dan voor voldoende ventilatie.
  • Wil je het "net echt" doen? Hang behangpapier aan de buitenkant van jullie clubhuis, zo lijkt het net alsof je echt op de muur aan het taggen bent!

Tips

Aanvullende informatie

Lees 743 keer Laatst aangepast op woensdag, 25 januari 2023 02:29
Log in om reacties te plaatsen