zaterdag, 18 juni 2022 17:28

Lucifer raket

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Vuur je eigen lucifer raket af!

Beschrijving van de activiteit

Deze desktopraketten zijn misschien klein, maar ze zijn indrukwekkend krachtig en laten een koel rookspoor achter. Verrassend genoeg worden ze alleen aangedreven door één enkele luciferkop.

Inspiratie

Benodigd materiaal

  • Aluminiumfolie
  • Houten spies
  • Doosje lucifers
  • Het raketsjabloon

Veiligheid

Hoewel deze raketten slechts door één luciferkop worden aangedreven, worden ze heet genoeg om vingers te verbranden en schroeiplekken op tapijten achter te laten. Dit project mag niet worden geprobeerd zonder toezicht van een volwassene, en als het binnenshuis wordt gedaan, moeten er veiligheidsmaatregelen worden getroffen om brandgevaar te verminderen. Verkeerd gebruik of onzorgvuldig gebruik kan leiden tot materiële schade.

Aanvullende informatie

Lees 860 keer Laatst aangepast op zaterdag, 18 juni 2022 17:30
Log in om reacties te plaatsen