zondag, 15 mei 2022 14:20

Geoguessr / virtuele dropping: raad waar je staat

Beoordeel dit item
(1 Stem)

Waarom / doel van de activiteit

Proberen te raden waar je gedropt bent met google maps ergens op de wereld.

Beschrijving van de activiteit

GeoGuessr, een geografisch online spel waarbij je de wereld leert kennen. Dit spelletje zit eigenlijk vrij eenvoudig in elkaar, maar is niet altijd zo simpel om te spelen. Het spelletje maakt gebruik van Google Street View waarbij je gedropt wordt ergens in de wereld (virtueel op de Google Streetview kaart). Bedoeling is dat jij probeert te raden waar je jou bevindt op de wereldkaart.

Verder uitleg van het spel is te vinden op: Geogeussr

Voor eventuele alternatieven kijk hier eens: Alternatieven

Benodigd materiaal

Computer

tip: 2 weten meer dan 1. Doe desnoods dit met een groep.

 

Lees 1386 keer Laatst aangepast op zondag, 15 mei 2022 14:50
Log in om reacties te plaatsen