zondag, 18 april 2021 14:38

Gebarenliedje: kleuren, overal kleuren

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Gebaren leren d.m.v. een liedje kleuren, overal kleuren.

Beschrijving van de activiteit

Fleur Kleur heeft een nieuw vriendje en samen willen ze gaan kleuren. Er is alleen een extra uitdaging want dit nieuwe vriendje verstaat alleen gebarentaal. Maar Fleur weet daar wel een oplossing voor. Ze kent een liedje met gebaren over kleuren. Fleur vraagt aan de bevers om met haar de uitdaging uit te gaan om het gebarenliedje, overal kleur met haar te leren.

Nadat Fleur Kleur samen met de bevers de kleuren en figuren in gebaren heeft geleerd bedenkte ze een spel: aan het eind van het veld licht een blokkendoos met blokken in de verschillende kleuren. Fleur vraagt, in gebaren, om een rond en rood blok te gaan halen. Kunnen alle bevers de juiste blokken halen?

Natuurlijk word er ook mooi gekleurd

Benodigd materiaal

  • Youtube filmpje en mogelijkheid om het te laten zien of zelf uit te voeren.
  • Kleurpotloden
  • Papier
  • Verschillende vormen blokken in diverse kleuren

Veiligheid

  • Genoeg ruimte om te bewegen

Tips

  • Zorg dat je het liedje zelf ook kent.
  • Nog meer zin in kleur. Vele nieuwe uitdagingen en de vertrouwdheid van het bever verhaal. De regiospelen staan in 2022 in teken van kleur en de wereld verkennen.

Aanvullende informatie

Lees 986 keer Laatst aangepast op zondag, 04 september 2022 14:22
Log in om reacties te plaatsen