maandag, 31 augustus 2015 02:00

De uitdagingwensballon

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Evalueren van het afgelopen seizoen en samen doelen voor het nieuwe jaar stellen.

Beschrijving van de activiteit

We gaan een wensballon oplaten. Het oplaten van deze wensballonnen (of -lampionnen) is een eeuwenoude traditie in Azië maar begint nu langzaamaan ook de rest van de wereld te veroveren. Men laat deze ballonnen op om een wens in vervulling te zien gaan. Zo wenste men vroeger om een betere oogst en tegenwoordig veel voor geluk.

Ga met je hele groep rond de tafel zitten en bespreek met elkaar het afgelopen jaar. Wat ging er goed wat liep niet volgens plan? Eindig met ideeën afspraken en wensen voor volgens jaar. Schrijf op de wensballon jullie wensen voor het aankomende jaar en laat deze wensballon(en) met de hele groep op.

Voorbereidingstijd

Afhankelijk of je de wensballon zelf maakt of er 1 in de winkel koopt.

Benodigd materiaal

  • Er zijn meerdere manieren om zelf een wensballon te maken op onderstaande website staat een voorbeeld. Natuurlijk kan je ook gewoon een wensballon in de winkel kopen of online bestellen.

Tips

Veiligheid

  • Er worden veel waarschuwingen gegeven voor wensballonen. Denk goed na waar en wanneer je de ballon op laat (droogte/harde wind etc).
Lees 3213 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 11:20
Log in om reacties te plaatsen