maandag, 31 augustus 2015 02:00

Muzikale grabbelton

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Lekker creatief aan de gang met muziek.

Beschrijving van de activiteit

Je hebt misschien ooit het TV-programma van Nick versus Simon gezien (anders is het nog wel te zien op Uitzending gemist). Hierin werden bekende nummers in een nieuw jasje gestoken. Een nummer van André Hazes in rap; Adele in hardrock versie; de Beatles in punk, enzovoort. Maak twee grabbeltonnen: één met bekende nummers en één met muziekstijlen. Je trekt uit elke grabbelton één kaartje en kunt aan de slag.

Je kunt het ook als wedstrijd doen. Eén groep trekt twee kaartjes zoals beschreven hierboven. De tweede groep trekt daarna een kaartje uit de muziekstijlenbak. Je kijkt dan wie het het leukste doen. Je hebt daarbij dan wel onafhankelijke jury nodig.

Voorbereidingstijd

Je kunt het heel makkelijk doen, met de twee bakjes met kaartjes ben je klaar. Als je het uitgebreider doet regel je een soundmixer met microfoon en boxen. En nog leuker wordt het als er voldoende mensen zijn die een muziekinstrument bespelen.

Benodigd materiaal

  • Minimaal twee set kaartjes. Een met bekende liedjes; één met muziekstijlen.

Tips

  • Met live muziek wordt het nóg leuker!
  • Leuke activiteit voor een bonte avond of kampvuurprogramma.
Lees 1841 keer Laatst aangepast op zaterdag, 05 december 2020 11:15
Log in om reacties te plaatsen