maandag, 31 augustus 2015 02:00

Limbodansen met Rikki Tikki Tavi!

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

De welpen bewegen op muziek en maken kennis met andere culturen.

Beschrijving van de activiteit

De welpen gaan de Braziliaanse kunst van het limbodansen beoefenen. Bij het limbodansen is het de bedoeling dat men, zonder te bukken, onder een stok door loopt. Rikki Tikki Tavi is hier, als lenige en supersnelle mangoest zeer goed in, en hij wil dit graag aan de welpen leren!

Onder het genot van gezellige sfeermuziek (dit mogen de welpen uiteraard gebruiken als ritme) loopt men steeds onder de stok door zonder te bukken. Achteroverleunen mag hierbij natuurlijk wel! Welke welp komt er onder de laagste stok door? En kan de leiding dit ook?

Voorbereidingstijd

Slechts de tijd om de materialen te verzamelen.

Benodigd materiaal

  • Stok.
  • Houders om de stok op te leggen (tenzij de leiding dit zelf vasthoudt).
  • Muziek (in thema, Braziliaanse muziek!).

Tips

  • Let op een zachte ondergrond als de stok lager komt, aangezien de welpen anders lelijk kunnen vallen.
Lees 3022 keer Laatst aangepast op vrijdag, 04 december 2020 09:50
Log in om reacties te plaatsen