maandag, 07 september 2015 16:00

Shere Khan in Haveli

Beoordeel dit item
(2 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Shere Khan In Haveli is een rollenspel om in een kring te spelen met de Welpen en leiding in het welpen verhaallijn.

Beschrijving van de activiteit

Shere Khan in Haveli is een variant van Weerwolven van Wakkerdam en hanteert de standaard regels van Weerwolven van Wakkerdam. In Shere Khan in Haveli hebben alle rollen van Weerwolven van Wakkerdam een andere naam gekregen die aansluit op het verhaallijn van de Welpen.

Het spel wordt gespeeld in rondes, en iedere ronde begint met de nacht. Alle welpen doen hun ogen dicht en hun handen voor hun ogen. Nu zal de leiding alle rollen 1 voor 1 oproepen om hun rol uit te voeren. Als een welp een rol moet uitvoeren doet de welp de handen voor de ogen weg en ogen open. Moet er iets duidelijk worden gemaakt zoals bijvoorbeeld de Shere Khan dan kan dat duidelijk worden gemaakt door te wijzen. De welp hoeft dan niet op te staan. Wijzen is voldoende. Als alle rollen zijn uitgevoerd roept de leiding dat het weer dag word. Alle welpen worden wakker, behalve de evt. slachtoffers in de avond. De welpen  moeten nu met de hele groep iemand aanwijzen die volgens hen een Shere Khan is. Bij het stemmen stemt iedere welp 1x op iemand anders die hij verdenkt. Bij een stem zal degene op wie er gestemd is 1 vinger opsteken. Mochten er meerdere stemmen op de welp worden gestemd dan doet hij +1 vinger per stem. Als alle stemmen zijn uitgeven word de Welp waar de meeste stemmen op zijn gegeven uit het dorp van Haveli gezet. Hierna zal het weer nacht worden en zo gaat het door tot het einde van het spel.

Welke rol is wie in het originele spel

 • Raksha - De Dief
 • Chill - Stotterende raadsheer
 • Baloe - Cupido
 • Mowgli en Shanti - De geliefde
 • Bagheera - De ziener
 • Shere Khan - Weerwolfen
 • Oe - De heks
 • Hathi - De jager
 • Inwoner van Haveli - Dorpeling
 • Mang - Ontschuldig meisje

Benodigd materiaal

 • 1 Bijlage zijn de achterkanten van de kaarten
 • 1 Bijlage zijn de rollen
 • 1 Bijlage help de spelleider als geheugen steun

Tips

 • Dit is slechts een opzet en je bent vrij om het spel aan te passen en evt. uit te breiden met meerdere rollen van de Junlge dieren en hun eigen gave.
 • Hoe fanatieker de leiding het spel spelt des te leuker de welpen het spel vinden.

Bijlages

Lees 3488 keer Laatst aangepast op maandag, 29 oktober 2018 00:29
Log in om reacties te plaatsen