woensdag, 02 september 2015 20:33

Ik heb zo waanzinnig gedroomd

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Waar droom jij van? Doe een visuele brainstorm over je mogelijke bijdrage aan de samenleving.

Beschrijving van de activiteit

Als stam sta je natuurlijk midden in de samenleving, maar kan je als stam ook iets bijdragen aan de samenleving? Denk met je stam eens na over wat jullie als stam bijdragen in de Samenleving. Ga bij voorkeur in verschillende groepen brainstormen over dit onderwerp.
Maak het leuk en gebruik eens een visuele brainstorm! Kom met alle groepjes weer bij elkaar en geef een toelichting op wat jullie hebben bedacht. Lijken de plaatjes op elkaar of hebben de groepjes iets totaal anders gevonden. Bespreek de verschillen, waardoor komen ze en bespreek wat je zelf als actie hieruit kan halen.

Benodigd materiaal

  •  Pen en papier
  •  Voorbeelden zoeken op internet

Tips

 Check google images voor voorbeelden van een visuele brainstorm.

Lees 2330 keer Laatst aangepast op zondag, 28 oktober 2018 22:39
Log in om reacties te plaatsen