zaterdag, 09 september 2023 14:53

Jong gespeeld is oud gedaan

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Samen een spel spelen met oudere personen in een bejaarde tehuis.

Beschrijving van de activiteit

Rozemarijn gaat op bezoek bij een bejaardentehuis om een aantal van haar koekjes en cup cake te brengen omdat Professor Plof wat had laten vallen over een van de recepten van Rozemarijn. Daar door stond alles dubbel op papier in plaats van 200 gram werd het 400 gram dat had hij niet verteld aan rozemarijn 

Rozemarijn kwam terug van het bejaardentehuis onder weg kwam ze Noa samen met Stuiter. Noa vraagt hoe was het bij het bejaardentehuis. Rozemarijn vertelde dat er een aantal spelletjes op tafel liggen maar dat ze niet gebruikt worden omdat er niet zo veel personen waren die de spelletjes wouden spellen. Stuiter vraag kunnen we niet samen met de bevers er naar toe gaan om die spelletjes te spellen. Rozemarijn vond het een goed idee maar dan moet we ze wel waarschuwen dat we er aan komen.

Ik ga even bellen naar het bejaardentehuis of dat het kan en misschien moeten we wat meer spelletjes mee nemen en misschien een boek en wat knutsel spellen 

Rozemarijn stopt haar telefoon weer in haar zak en zegt ja hoor we kunnen langs komen samen met de bevers. We hoeven alleen wat spelletjes mee te nemen. Stuiter ga jij de bevers halen dan gaan wij de spelletjes klaar leggen.

Veiligheid

Houd er rekening mee dat bevers een family lid hebben die in het bejaarde te huis hebben zitten.

Tips

  • In plaats van spelletjes spelen kun je ook bijvoorbeeld kerstboom versieren, samen kerskaarten maken, of iets anders samen doen
  • Samen een puzzel maken 
  • Informeer de ouders /verzorgers van het jeugd lid dat jullie naar een ander locatie gaan dan het club huis 

Aanvullende informatie

Lees 367 keer Laatst aangepast op zondag, 29 oktober 2023 10:57
Log in om reacties te plaatsen