woensdag, 23 juni 2021 11:30

Roof de vlag

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Vlaggenroof spelen in XXLstijl

Beschrijving van de activiteit

We gaan een vlag verstoppen in een bepaald gebied rondom het clubhuis. Dat gebied is op een kaart weergeven met een zwarte rand.

De vlag die we gaan verstoppen is speciaal voor dit spel gemaakt! Wanneer de vlag verstopt is mag elke deelnemer zelfstandig de vlag gaan zoeken. Dit kan je doen aan de hand van een foto die van de vlag is gemaakt. Wanneer iemand de vlag vindt krijgt hij of zij punten voor het aantal dagen dat de vlag niet was gevonden. Dus stel jij vindt de vlag na 4 dagen, dan krijg je 4punten! Degene die de vlag heeft verstopt krijgt geen punten.

Wanneer je de vlag hebt gevonden moet je die weer opnieuw verstoppen, het is de bedoeling dat je dat binnen 24 uur doet. Wanneer je de vlag verstopt hebt maak je een foto en stuur je die via whatsapp naar de organisatie. De organisatie verspreid de foto vervolgens in de ‘Roof de vlag’ whatsappgroep, in deze groep kan alleen de organisatie berichten sturen.

Nu kan iemand anders weer proberen de vlag te vinden! Je mag dus niet je zelf verstopte vlag zoeken. Wie haalt de meeste punten? Wie verstopt de vlag het beste? Het is natuurlijk belangrijk dat je je verstand gebruikt bij het verstoppen van de vlag, maar we hebben ook nog onderstaande spelregels gemaakt:

Belangrijke spelregels:

 • Als je de vlag vindt moet je hem binnen 24 uurverstoppen.
 • Ga niet samenwerken door hints te geven aan anderen.
 • Verstop de vlag binnen het zoekgebied, het zoekgebied is weergegeven in Google Maps.
 • De link daarvoor wordt gestuurd in de groepsapp.▪Verstop de vlag niet boven de2 meter.
 • Ga maximaal 25 meter van de weg of een pad om de vlag te verstoppen.
 • De vlag mag niet begraven worden.
 • Zorg ervoor dat de route naar de vlag toe compleet buitenen openbaaris.
 • Zorg dat er een duidelijk herkenningspunt is op de foto die je van de vlag maakt.
 • Wanneer iemand de vlag vindt krijgt hij of zij punten voor het aantal dagen dat de vlag niet was gevonden.
 • Na 4 dagen (bij 4 punten) komt er een extra hint en blijft het aantal punten op 4punten.
 • Na7 dagen (bij 7 punten) komt er een nog een extra hint en gaat het aantal punten terug naar 1punt.

Benodigd materiaal

 • Vlag
 • Whatapp groep met de deelnemers
 • Een kaart van het zoekgebied

Veiligheid

..

Tips

.

Lees 1293 keer Laatst aangepast op zaterdag, 26 juni 2021 08:53
Log in om reacties te plaatsen