zondag, 02 mei 2021 16:51

Het water in (Waterspel)

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Spring met zoveel mogelijk mensen tegelijk in het water.

Beschrijving van de activiteit

Introductie voor welpen 

Als Jacala het warm heeft, springt hij in het koele water. Maar als het echt heel warm is komen alle dieren uit de jungle tegelijk in het water om af te koelen. Met hoeveel welpen kunnen jullie tegelijk het water inspringen?

Het spel

Ga met jouw horde de uitdaging aan om dit record te zetten of de breken. Verzamel zoveel mogelijk mensen bij elkaar, zet ze in een rij langs het water, geef ze een bordje met een nummer, tel af en laat ze allemaal tegelijk het water in springen. Maak er een wedstrijd tegen andere hordes van.

Bewijs

Maak een filmpje waarop iedereen, die aan de recordpoging meedoet, te zien is met een nummer in zijn hand. Zorg dat de nummer goed zichtbaar zijn en dat deze nummers in oplopende volgorde staan (van 1 t/m ?). Film vervolgens dat alle deelnemers tegelijkertijd het water in springen.

Voorwaarden

 • Alle deelnemers zijn herkenbaar, doordat zij een nummer vasthouden voordat zij het water inspringen.
 • Alle deelnemers moeten tegelijkertijd het water inspringen.
 • Alle deelnemers moeten in het water (zwembad, meer, sloot enzovoorts) van minimaal 1.50 meter diep springen.
 • Bij een gelijke eindstand, wint de horde die als eerste klaar was

Benodigd materiaal

 • Water (zoals een zwembad, sloot of meer)
 • Bordjes of blaadjes met nummers
 • Camera

Veiligheid

 • Let op de veiligheid van de welpen. Zorg dat zij veilig het water in kunnen springen.
 • Let op de kwaliteit van het buitenwater.
 • Let op de tempartuur van de buitenlucht en het water om onderkoeling te voorkomen.

Tips

 • Spreek met andere hordes van jouw regio af om samen dit record te zetten.

Aanvullende informatie

Lees 774 keer Laatst aangepast op dinsdag, 12 september 2023 21:39
Log in om reacties te plaatsen