zaterdag, 03 oktober 2020 12:07

De strijd der Farao's

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Zo veel mogelijk sfinksen bemachtigen, zonder je munten kwijt te raken.

Beschrijving van de activiteit

Thema introductie welpen

Bagheera is bij de ruïne Emaarate. Hij verteld dat deze ruïne een heel oud gebouw is wat vroeger in de jungle gestaan heeft. elk land heeft zijn eigen ruïnes. Zo heb je in Egypte piramides staan. Dit zijn gebouwen waar de farao's begraven werden. Er zijn ook kleinere piramides de bediendes van de farao's. Nu zijn de geleerden er achter gekomen dat er tussen 2 piramides er een meningsverschil is geweest met wat er in welke piramide moest staan. Beide teams wouden dat 'hun' schatten bewaakt werden met sfinxen.

Het spel

Het gebied word opgedeeld in 2 gelijke stukken, met elk hun eigen team. Elk team maakt hun eigen piramide (met een polypedestra sjorring, ook wel klaverblad sjorring) en daar een doek omheen. Hierin ligt een schat in de vorm van gouden munten.

Alle leden van de beide teams krijgen 3 levens. Het is de bedoeling dat de spelers zo veel mogelijk gouden munten uit de piramides naar hun eigen piramide brengen. Worden ze afgetikt dan leveren ze hun leven in bij te tikker deze drie levens kunnen bij de vijand ingeruild worden tegen een sfinx.

Het winnende team is het rijkste team: een sfinx is 10 gouden munten waard + de gouden munten in de piramide.

Benodigd materiaal

Per team een een piramide gemaakt van:

  • 4 pionier palen
  • Een touw
  • Een doek

Daarnaast ook:

  • De schat van de farao (gouden munten)
  • Sfinxen
Lees 2171 keer Laatst aangepast op zondag, 06 februari 2022 12:15
Meer in deze categorie: « Halloween Restaurant Natuurraadsel »
Log in om reacties te plaatsen