maandag, 31 augustus 2015 02:00

Wat gebeurt er toch daar aan het water?

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Samen met Baloe en Shanti ontdekken we wat er allemaal om ons clubhuis gebeurt en wie er zijn.

Beschrijving van de activiteit

Er gebeuren best veel dingen om je clubhuis heen, ook aan het water. Niet alle welpen weten wat er gebeurt, terwijl een welp natuurlijk de omgeving van het clubhuis hoort te kennen. Misschien is er wel een scheepswerf, camping (met zwembad) of roeivereniging.

Welpen thema introductie

In Haveli zijn mensen die een klein winkeltje aan het dorsplein hebben, maar ook aan de rivier zijn mensen aan het werk. Sommige mensen hebben grote stapels hout en veel gereedschap. Anderen hebben alleen een hengeltje. Maar wat doen ze eigenlijk allemaal? Zelfs Baloe en Shanti weten niet wat er precies gebeurt, ook al kent Baloe de Jungle en Shanti het dorp. De kinderen besluiten het dorp in te lopen en gewoon te vragen wat er nou precies gebeurt.

Het Dorp

Met een speurtocht kun je de Welpen langs alle bijzondere punten gaan. Door het uitvoeren van opdrachten kunnen de welpen uitvinden wat de mensen daar aan het doen zijn. Nog leuker is als je uitleg krijgt van medewerkers van het betreffende bedrijf of vereniging.

Voorbereidingstijd

Plek voor uitstapje regelen, speurtocht uitzetten en opdrachten voorbereiden.

Benodigd materiaal

  • Eventueel vervoer
  • Afhankelijk van de plek waar je naartoe gaat
Lees 1644 keer Laatst aangepast op zondag, 08 maart 2020 14:33
Meer in deze categorie: « Jutten Warme, wollige waxineflessen »
Log in om reacties te plaatsen