zondag, 29 september 2019 19:49

Girls only night

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

Waarom / doel van de activiteit

Meidenavondjes organiseren deed je waarschijnlijk toen je net een tiener was. Super gezellig, maar hoe organiseer je een avondje met je vriendinnen als je inmiddels de 18 bent gepasseerd en je het op de volwassen manier wilt aanpakken?

Beschrijving van de activiteit

Meidenavondjes organiseren deed je waarschijnlijk toen je net een scout was. Super gezellig, maar hoe organiseer je een avondje met je vriendinnen als je inmiddels roverscout bent en je het op de volwassen manier wilt aanpakken?

Een meidenavond is het moment om al je vriendinnen in een ruimte te krijgen. Er is genoeg tijd om lekker bij te kletsen, te eten en te drinken! Maar hoe organiseer je een volwassen meidenavond? Sommige dingen en activiteiten zijn niet per se alleen voor tieners of volwassenen. Het kan best met elkaar overlappen. En eerlijk: wie houdt er niet van als iemand je haar doet?! Dat is niet iets wat je alleen kan doen als je een tiener bent. ;-)

Geen mannen ???

Het is een meidenavond, dus ook de heren doen mee met deze 'typisch meiden dingen'. Hilariteit al om!

Food & drinks

Het verschil tussen een meidenavond voor 10+ en een meidenavond voor 18+ is dat jij wel (legaal) alcohol mag drinken. Dus houden jij en je vriendinnen van een glas wijn of een goede cocktail? Perfect! Zoek een paar recepten op, haal de ingrediënten in huis en maak heerlijke drankjes voor iedereen. Houd ook rekening met de meiden die geen alcohol drinken, het zou je avond verpesten als de helft niet kan drinken. Natuurlijk is het ook leuk op een andere twist aan te geven door bijvoorbeeld een High Tea richting te denken.

Lekkere hapjes mogen niet ontbreken tijdens een meidenavond. Doe hier inspiratie op!

Outfits

Stem je outfits op elkaar af. Dat klinkt suffer dan het in werkelijkheid is! Er is namelijk een groot verschil tussen een onesie party en een meidenavond waar iedereen haar best doet om er leuk en netjes uit te zien.

Series

Ga je voor een chille avond? Kijk dan je favoriete series met vriendinnen. Ga gezellig met z'n allen zitten voor een paar afleveringen Orange is the new Black, Suits of Breaking Bad.

Kleding swap

Je hebt een kast vol kleding maar niets om aan te trekken... Organiseer een kleding swap! Iedereen neemt een x aantal items mee die je vervolgens uitwisselt met de anderen. Een leuke manier om nieuwe items aan je garderobe toe te voegen zonder geld uit te geven!

Chick flicks

Ja hoor, ook bij een 20+ meidenavond mag je de chick flicks van zolder halen. Kijk nog eens Breakfast at Tiffany's, Bridesmaids en ach, waarom ook niet: Mean Girls. Gewoon omdat het kan.

Truth or dare

Leer elkaar nog beter kennen door truth or dare te spelen. Dit spelletje is al helemaal goed als je een groep meiden bij elkaar hebt die elkaar nog niet goed kennen. Houd het mild of maak het zo pikant als je zelf wilt!

Haar

Verschillende hair do's bij elkaar uitproberen klinkt misschien als iets wat je doet als je 11 jaar bent, maar wat maakt het uit? Veel meiden houden ervan als iemand met hun haar speelt, dus haal je inner haar stylist naar boven en probeer bijvoorbeeld verschillende vlechten uit.

Muziek

Stel een goede playlist samen die je kunt draaien tijdens de meidenavond. Girlscene heeft al veel verschillende playlisten gemaakt, dus je hier terugvindt.

Horoscoop

Of je er in gelooft of niet: het blijft leuk om je horoscoop te lezen. Wat staat jou en je vriendinnen deze maand te wachten? Wie weet klopt het wel. ;-)

Karaoke

Je hoeft je niet te schamen voor je vriendinnen en daarom kun je jezelf lekker laten gaan tijdens karaoke. Aaaaaall of me wants aaaaaall of you...

Een paar heerlijke nummers om mee te zingen

 • 'N Sync - It's gonna be me
 • Beyoncé - Crazy in love
 • Destiny's Child - Say my name
 • Miley Cyrus - Party in the USA
 • Natalie Imbruglia - Torn
 • Michael Jackson - Billy Jean
 • Kings of Leon - Sex on fire
 • Adele - Someone like you
 • Madonna - Like a prayer
 • Britney Spears - I love rock 'n roll

Spa at home

Speciaal voor gestreste vriendinnen is een spa avondje at home geschikt. Dim de lichten, steek kaarsen aan en zet rustgevende muziek op. Maak (of koop) scrubs voor het gezicht en de lippen, zet verschillende gezichtsmaskers klaar en geniet.

Benodigd materiaal

Afhankelijk van welke activiteiten je gaat uitvoeren.

Tips

 • Pak goed fout uit. vaak als je de aanzet erg overdrijft gaat iedereen in die vrolijke foute sfeer.
 • Vergeet niet om de telefoons allemaal op één stapel te leggen, zodat je niet die ene vriendin hebt die toch even haar Instagram feed bekijkt.
Lees 1861 keer Laatst aangepast op dinsdag, 04 februari 2020 16:38
Log in om reacties te plaatsen